top of page

Sayın Site Ziyaretçileri,

-Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca bilgi verme amacında olup herhangi bir hukuki tavsiye veya hukuki görüş olarak değerlendirilmemelidir. Sitede yer alan bilgiler hazırlanırken azami özen gösterilmekte olup ilgili metinlere veya yayınlara dayanılması hususunda sorumluluk kabul edilmez. Bu sebeple site içerisinde yer alan bilgiler kullanılarak atılacak adımlardan önce hukuki bir destek alınması tavsiye edilir. 

-İnternet sitesi içerisindeki bilgiler Türkiye Barolar Birliğinin reklam yasağına uyarak hazırlanmaktadır. Sitede yer alan bilgiler avukat-müvekkil ilişkisi kurulması amacı gütmemektedir. 

-Sitenin logosu, metinleri ve içerisindeki herhangi bir içerik iş geliştirme veya benzer amaçlarla kullanılamaz. Sitede bulunan içerikler, görseller ve logoların mülkiyeti Argıç Hukuk ve Danışmanlık'a aittir. Kuarlaw Hukuk ve Danışmanlık'ın yazılı izni olmadan Fikri mülkiyet hakkı dahilinde herhangi bir şekilde site içeriği kullanılamaz. Siteyi kullanmakta olan siz sayın ziyaretçiler ilgili şartları kabul etmiş sayılırsınız. 

-Kuarlaw Hukuk ve Danışmanlık'ın yazılı izni olmadan bu sitede yeni linkler açılması veya siteye yönelik linkler yaratılması yasaktır. 

-Kuarlaw Hukuk ve Danışmanlık 3. kişiler tarafından site kullanılarak yaratılacak içerikler hakkında sorumluluk kabul etmez. 

-Site ile ilgili görüş, şikayet ve önerileriniz için yigit@argichukuk.com mail adresi  üzerinden ofisimiz ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. 

bottom of page